koła zainteresowań

HARMONOGRAM KÓŁ ZAINTERESOWAŃ W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

KLASY

KOŁO

DZIEŃ

GODZINY

SALA

kl.0, IA,IB Bajkoterapia (0, IB)
(I.Kubik)

Poniedziałek
14.30 - 15.15 15
  Taneczne (0, IB
(W.Strzałka)
15.15 - 16.15  
  Piłka nożna (0,IB) (płatne)
(S.Daciuk)


Wtorek
14.30 - 15. 15  
  Chór
(Z.Kowalska)


Środa
15.15 - 16.00 jad.
  Taekwondo
(płatne)
(M.Błaszczyk)
15.00 - 17.00 45
  Szachowe 14.55 - 15.40 33
  Etyka
(P.Klimowski)


Czwartek
14.20 - 15.05  
  Plastyka
(E.Kościsz)
15.00 - 16.30  
  Robotyka (płatne)
(S.Kuć)
Piątek 14.20 - 15.20  
  Joga 15.25 - 16.10  
 kl.II Etyka
(P.Klimowski)

Poniedziałek
13:15 - 14.00  
  Informatyczne
(podział na grupy B.Szczap)
14.30 - 15.15
15.15 - 16.00
 
  Piłka nożna płatna
(IA,II)
(S.Daciuk)

Wtorek
15.15 - 16.00  
  Koło młodych matematyków
(E.Sąsiadek)




Środa
14.20 - 15.05  
  Szachowe 14.55 - 15.40 33
  Chór
(Z.Kowalska)
15.15 - 16.00  
  Taekwondo
płatne
(M.Błaszczyk)
15.00 - 17.00 45
  Koło Przyjciół"Swietlika"
(A.Zawadzka)


czwartek
13.15 - 14.00  
  Bajkoterapia (IA,II)
(I.Kubik)
14.20 - 15.05 15
  Robotyka (IA,II)
Płatna
15.15 - 16.15  
  Joga 16.00 - 16.45  
  Taneczne (IA,II)
(W.Strzałka)




Piątek
14.20 - 15.05  
  Plastyczne (II,III)
(E.Kościsz)
14.20 - 15.50  
  Modelarskie
(L.Kosowski)
15.15 - 16.00  16
kl.III Informatyczne
(podział na grupy)
(B.Szczap)


Poniedziałek
14.30 - 15.15
15.15 - 16.00
 
  Koło przyjaciół "Świetlika" 14.15 - 15.00  
  Koło Przyjaciół "Świetlika"
(A.Zawadzka)






Środa

 

 

15.00 - 15.45  10
  Chór
(Z.Kowalska)
15.15 - 16.00  
  Szachy
(P.Latoszek)

14.55 - 15.40

33
 

Taekwondo
(płatne)
(M.Błaszczyk)

15.00 - 17.00  
  Robotyk (co 2 tygodnie)\płatna
(S.Kuć)


Czwartek
14.15 - 16.15  
  Taneczne
(W.Strzałka)
15.00 - 16.00  
  Joga 16.00 - 16.45  
  Etyka
(P.Klimowski)








Piątek
13.15 - 14.00  
  Plastyczne
(E.Kościsz)
14.20 - 15.50  
  Koło Młodych Matematyków
(E.Sąsiadek)
14.20 - 15.05  
  Piłka nożna
(płatna)
(S.Daciuk)
14.15 - 15.00  
   Modelarskie
(L.Kosowski)
15:15-16:00 16 

 

KLASY

KOŁO

DZIEŃ

GODZINY

SALA

kl.IV Matematyczne
wymiennie
(Z.Piżl)





Poniedziałek

 

 

14.05 - 14.50  17
 

Plastyczne
(E.Kościsz)

15.00 - 16.30  
 

Joga

16.15 - 17.00  18
  Szachowe
(P.Latoszek)





Środa

14.10 - 14.55 33
  Informatyczne
(B.Szczap)
14.15 - 15.00  
  Etyka
(P.Klimowski)
15.00 - 15.45  
  SKS
(A.Ormiański)
15.15 - 16.45  
  Robotyka (co 2 tyg)
płatna
(S.Kuć)



Czwartek

14.15 - 16.15  
  Chór
(Z..Kowalska)
15.00 - 16.00  
  Polonistyczne
(Z.Marek)




Piątek
7.40 - 8.25  
  Piłka nożna - płatne
(S.Daciuk)
14.15 - 15.00  
  Modelarskie
(L.Kosowski)
15.15 - 16.00  
kl.V Historyczne
(L.Kosowski)



Poniedziałek
15.00 - 16.00  
  Plastyczne
(E.Kościsz)
15:00 - 16.30 18
  Joga 16:15 - 17:00  
  Matematyczne
(Z.Piżl)






Środa
14.05 - 14.50  
  Szachowe
(P.Latoszek)
14.10 - 14.55  33
  Etyka
(P.Klimowski)
15.00 - 15.45  
  SKS
(A.Ormiański)
16.00 - 17.00  
  Informatyczne
(B.Szczap)
Czwartek 14.15 - 15.00  
  Chór
(Z.Kowalska)
15.00 - 16.00 jad.
  Polonistyczne
(Z.Marek)

Piątek
7.40 - 8.25  16
  Piłka nożna - płatna
(S.Daciuk)
15.00 - 15.45  
kl.VI Historyczne
(L.Kosowski)



Poniedziałek
15.00 - 16.00  
  Matematyczne
(M.Młynarczyk)
15.00 - 16.00  
  Plastyczne
(E.Kościsz)
15.00 - 16.30  
  Joga 16;15 - 17:00  
  Szachowe
(P.Latoszek)



Środa
14.10 - 14.55 33
  Filmowe
(Z.Marek)
14.05 - 14.50 16
  SKS
(A.Ormiański)
16.00 - 17.00  
  Informatyczne
(B.Szczap)


Czwartek
13.15 - 14.00  
  Chór
(Z.Kowalska)
15.00 - 16.00  
  Polonistyczne
(Z.Marek)



Piątek
7.40 - 8.25  
  Etyka 14.10 - 14.55  
  Piłka nożna
płatna
(S.Daciuk)
15.00 - 15.45  
Kl.VII Historyczne
(L.Kosowski)




Poniedziałek
15.00 - 16.00  
  Matematyczne
(Z.Piżl)
15.00 - 15.45  
  Plastyczne
(E.Kościsz)
15.00 - 16.30  
  Etyka
(P.Klimowski)
Wtorek 15.00 - 15.45  
  J.francuski
(J.Polny - Poluk)
Środa 7.40 - 8.30  
  Szachowe
(P.Latoszek)
14.10 - 14.55 33
  SKS
(A.Ormiański)
16.00 - 17.00  
  Chór
(Z.Kowalska)


Czwartek
15.00 - 16.00 jad.
  Chemiczne
(M.Surówka)
15.00 - 15.45 25
  Polonistyczne
(Z.Marek)
Piątek 7.40 - 8.25 16

« nowsze Wróć do poprzedniej strony
20listopada
Jadłospis na dni 20 - 24.11.2017
16listopada
Informujemy, że w dniach 16 i 17.11 sekretariat jest czynny od 7.30 do 15.30
13listopada
Jadłospis 13.11- 17.11. 2017 r.
9listopada
Informujemy, że dzisiaj zostaje odwołane kółko plastyczne dla klas 0, IA i I B.
7listopada

8 listopada zostaje odwołane koło szachowe prowadzone przez pana Pawła Latoszka.

3listopada
Dzisiaj sekretariat jest czynny wyjątkowo do 15:30.