oferta zajęć płatnych

Szkółka squasha dla juniorów w Squash4You Północ oraz Centrum! - info

Już od 05.09.2016 zapraszamy wszystkich juniorów na zajęcia szkółki squashowej organizowane w obu naszych klubach.
Dni otwarte: bezpłatne zajęcia pokazowe w dniach 5-9.09.2016!

ROBOTYKA

Coaching dla nastolatków.

ZAJECIA KOREKCYJNO-REHABILITACYJNE

SYMETRIA – gabinet fizjoterapii dla dzieci i dorosłych w Prywatnej Szkole Podstawowej
i Gimnazjum Salwator.

Od 2012 roku Symetria współpracuje z Prywatną Szkołą Podstawową i Gimnazjum Salwator, dbając o zdrowie Państwa dzieci. Terapie prowadzone są na terenie szkoły (sala 27)
w systemie indywidualnym. Dzieci uczestniczą w zajęciach po zakończonych lekcjach szkolnych oraz są pod stałym nadzorem terapeuty w kwestii postępów leczenia, zaleceń domowych oraz dodatkowych wskazań.

Badania postawy ciała dzieci oraz zapisy na indywidualne terapie fizjoterapeutycze pod numerem telefonu: 797 457 057 – Katarzyna Walaszek.

Wychodząc naprzeciw prośbą rodziców oraz nauczycieli Prywatnej Szkoły Podstawowej
i Gimnazjum Salwator od 2017 roku Symetria rozpoczęła cykl bezpłatnych konsultacji skierowanych do osób dorosłych, odbywających się w trakcie zebrań szkolnych. Przyjmujemy również zapisy na wizyty u fizjoterapeuty, które odbywają się w Szkole Salwator w gabinecie mieszczącym się w sali baletowej.

Zapisy na bezpłatne konsultacje oraz wizyty odbywające się w gabinecie znajdującym się
w szkole pod numerem telefonu: 797 457 057 – Katarzyna Walaszek.

Sławomir Daciuk Akademia Sportu 'Dobry Start'

TAEKWON-DO

PIANINO, KEYBOARD

zajęcia indywidualne na terenie szkoły, Kontakt z p. Zofią Kowalską pod nr. tel. 602 848 888

OPEN MEDICAL BIOFEEDBACK

W nawiązaniu do spotkania w trakcie ostatniej wywiadówki oraz odpowiadając na zainteresowanie Rodziców metodami terapii postanowiliśmy zorganizować Dzień Otwarty, podczas którego Rodzice będą mogli odwiedzić Centrum, poznać Terapeutów oraz skonsultować ewentualne trudności ich Dzieci. Dzień Otwarty odbędzie się w dniu 6 lutego w godzinach 17-20 w siedzibie Centrum ul. Gęsia 22a (Hotel Galaxy). Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. oferta

Jadłospis na dni 20 - 24.11.2017
Informujemy, że w dniach 16 i 17.11 sekretariat jest czynny od 7.30 do 15.30
Jadłospis 13.11- 17.11. 2017 r.
Informujemy, że dzisiaj zostaje odwołane kółko plastyczne dla klas 0, IA i I B.

8 listopada zostaje odwołane koło szachowe prowadzone przez pana Pawła Latoszka.

Dzisiaj sekretariat jest czynny wyjątkowo do 15:30.