opieka logopedyczna

Jeśli umiecie diagnozować radość dziecka i jej natężenie, musicie dostrzec, że najwyższą jest radość pokonanej trudności, osiągniętego celu, odkrytej tajemnicy. Radość tryumfu i szczęście samodzielności, opanowania, władania.

Janusz Korczak

Gabinet Logopedyczny „SALWATOR” powstał z potrzeby wspomagania rozwoju dzieci z trudnościami językowymi i komunikacyjnymi, a także dzieci z zaburzeniami rozwoju. Prowadzimy zajęcia logopedyczne ukierunkowane na rozwój umiejętności poznawczych, psychomotorycznych, artykulacyjnych oraz społecznych.

Pracę naszych specjalistów organizuje zasada, że przeciwdziałanie problemom rozwojowym jest wielokrotnie skuteczniejsze niż niwelowanie ich skutków.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

OFERTA

SPECJALIŚCI

GABINET PRYWATNY

22marca
Certyfikat Wielkiego Serca
19marca
Informujemy, że koło plastyczne jest odwołane do końca tego tygodnia.
18marca
Informujemy, że dzisiaj tj. 18.03.2019 zostają odwołane zajęcia dodatkowe z
18marca
Zapraszamy na spotkanie z nauczycielami w szkole, które odbędzie się w środę 20 marca zgodnie z