opieka logopedyczna

Jeśli umiecie diagnozować radość dziecka i jej natężenie, musicie dostrzec, że najwyższą jest radość pokonanej trudności, osiągniętego celu, odkrytej tajemnicy. Radość tryumfu i szczęście samodzielności, opanowania, władania.

Janusz Korczak

Gabinet Logopedyczny „SALWATOR” powstał z potrzeby wspomagania rozwoju dzieci z trudnościami językowymi i komunikacyjnymi, a także dzieci z zaburzeniami rozwoju. Prowadzimy zajęcia logopedyczne ukierunkowane na rozwój umiejętności poznawczych, psychomotorycznych, artykulacyjnych oraz społecznych.

Pracę naszych specjalistów organizuje zasada, że przeciwdziałanie problemom rozwojowym jest wielokrotnie skuteczniejsze niż niwelowanie ich skutków.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

OFERTA

SPECJALIŚCI

GABINET PRYWATNY

Jadłospis na dni 20 - 24.11.2017
Informujemy, że w dniach 16 i 17.11 sekretariat jest czynny od 7.30 do 15.30
Jadłospis 13.11- 17.11. 2017 r.
Informujemy, że dzisiaj zostaje odwołane kółko plastyczne dla klas 0, IA i I B.

8 listopada zostaje odwołane koło szachowe prowadzone przez pana Pawła Latoszka.

Dzisiaj sekretariat jest czynny wyjątkowo do 15:30.