opieka logopedyczna

Jeśli umiecie diagnozować radość dziecka i jej natężenie, musicie dostrzec, że najwyższą jest radość pokonanej trudności, osiągniętego celu, odkrytej tajemnicy. Radość tryumfu i szczęście samodzielności, opanowania, władania.

Janusz Korczak

Gabinet Logopedyczny „SALWATOR” powstał z potrzeby wspomagania rozwoju dzieci z trudnościami językowymi i komunikacyjnymi, a także dzieci z zaburzeniami rozwoju. Prowadzimy zajęcia logopedyczne ukierunkowane na rozwój umiejętności poznawczych, psychomotorycznych, artykulacyjnych oraz społecznych.

Pracę naszych specjalistów organizuje zasada, że przeciwdziałanie problemom rozwojowym jest wielokrotnie skuteczniejsze niż niwelowanie ich skutków.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

OFERTA

SPECJALIŚCI

GABINET PRYWATNY

17maja
Menu na dni 20 - 24.05.2019
10maja
Menu na dni 13-17.05.2019
9maja
Terminy związane z klasyfikacją końcoworoczną w roku szkolnym 2018/2019
7maja
Informujemy, że w dniu 08.05.2019 zajęcia z religii dla klas VII A i VII B są odwołane.
6maja
Menu na dnia 6-10.05.2019
6maja
Informujemy, że w dniu 9 maja 2019 (czwartek) zajęcia szachowe są odwołane.