opieka logopedyczna

Jeśli umiecie diagnozować radość dziecka i jej natężenie, musicie dostrzec, że najwyższą jest radość pokonanej trudności, osiągniętego celu, odkrytej tajemnicy. Radość tryumfu i szczęście samodzielności, opanowania, władania.

Janusz Korczak

Gabinet Logopedyczny „SALWATOR” powstał z potrzeby wspomagania rozwoju dzieci z trudnościami językowymi i komunikacyjnymi, a także dzieci z zaburzeniami rozwoju. Prowadzimy zajęcia logopedyczne ukierunkowane na rozwój umiejętności poznawczych, psychomotorycznych, artykulacyjnych oraz społecznych.

Pracę naszych specjalistów organizuje zasada, że przeciwdziałanie problemom rozwojowym jest wielokrotnie skuteczniejsze niż niwelowanie ich skutków.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

OFERTA

SPECJALIŚCI

GABINET PRYWATNY

Menu na dni 19 - 23.11.2018
Dzisiejsze koło matematyczne dla klas drugich jest odwołane z powodu nieobecności prowadzącego.
Uczniowie klasy 5b serdecznie zapraszają do udziału w charytatywnym kiermaszu
29października
Informujjemy, że do dnia 2.11.2018 nie będzie zajęć z etyki
26października