Po warsztatach literackich

Nasi uczniowie mieli wyjątkową możliwość wzięcia udziału w warsztatach literackich w j. angielskim pt. "Drop everything and read". Odbyły się one 7 i 8 lutego i zostały przeprowadzone przez pasjonatkę literatury dla dzieci w j. angielskim p. Jolę Ziembę, która przyjechała do nas specjalnie z Wrocławia. Klasy pierwsze poznały opowiadanie - "The very hungry caterpillar" oraz ich amerykańskiego autora - Erica Carla.  Klasy drugie poznały kilka bajek autorstwa Julii Donaldson, a klasy trzecie wyruszyły w podróż w przeszłość, poznały życiorys Beatrix Potter oraz zapoznały się z fragmentami opowiadania "The Tale of Peter Rabbit". Następnie uczniowie pracowali w oparciu o poznane lektury metodą stacji dydaktycznych, mieli do wykonania szereg różnorodnych zadań, a wszystko to wyłącznie j. angielskim!  Bardzo dziękujemy p. Joli Ziembie za przeprowadzenie warsztatów. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie zechcą przeczytać więcej lektur poznanych autorów.

Fotoalbum

16kwietnia
W dniu dzisiejszym tj. 16.04.2019 koło modelarskie zostało odwołane.
15kwietnia
W środę tj. 17.04.2019 koło matematyczna dla klas II A i II B jest odwołane.
15kwietnia
W dniu jutrzejszym tj. 16.04.2019 konsultacje pani Kamilli Jaszczak zostają odwołane.
12kwietnia
Informujemy, że 29.04.2019 (poniedziałek), 30.04.2019 (wtorek), 02.05.2019 (czwartek)
Menu na dni 15-17.04.2019
KOMUNIKAT DOTYCZĄCY EGZAMINU ÓSMOKLASISTY