Ogólnopolski Konkurs

Ogólnopolski Konkurs „Serce Kapsuły Czasu”

Z przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie znaleźli się w gronie zwycięzców honorowych i otrzymali Złoty Certyfikat Serca Kapsuły Czasu.

Uczennice:  Chernetska Mariia z klasy 7a i Karolina Śmiałek z klasy 6b zajęły pierwsze miejsca w kategorii plastycznej.

Uczennice: Kamila Mach z klasy 6b i Stefania Paciorek z klasy 6b zajęły pierwsze miejsca w kategorii literackiej.

Prace zwycięzców zostaną zamknięte w Kapsule Czasu, która jest mobilną rzeźbą prezentowaną w wielu miejscach Polski i Europy.

Prace  uczniów, którzy otrzymali Srebrny Certyfikat Serca Kapsuły Czasu zostaną zamknięte w Kapsule Czasu w wersji cyfrowej.

Są to prace następujących uczniów: Kamila Mach, Marcus Zhikhaser, Iwo Dereń – Kulczycki, Konstanty Harzowski, Borys Mróz, Piotr Ludzmierski, Hanna Małota, Jan Kurzak, Nina Godowska, Manuela Paciorek, Maksymilian Górowski.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

22marca
Certyfikat Wielkiego Serca
19marca
Informujemy, że koło plastyczne jest odwołane do końca tego tygodnia.
18marca
Informujemy, że dzisiaj tj. 18.03.2019 zostają odwołane zajęcia dodatkowe z
18marca
Zapraszamy na spotkanie z nauczycielami w szkole, które odbędzie się w środę 20 marca zgodnie z