Ogólnopolski Konkurs

Ogólnopolski Konkurs „Serce Kapsuły Czasu”

Z przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie znaleźli się w gronie zwycięzców honorowych i otrzymali Złoty Certyfikat Serca Kapsuły Czasu.

Uczennice:  Chernetska Mariia z klasy 7a i Karolina Śmiałek z klasy 6b zajęły pierwsze miejsca w kategorii plastycznej.

Uczennice: Kamila Mach z klasy 6b i Stefania Paciorek z klasy 6b zajęły pierwsze miejsca w kategorii literackiej.

Prace zwycięzców zostaną zamknięte w Kapsule Czasu, która jest mobilną rzeźbą prezentowaną w wielu miejscach Polski i Europy.

Prace  uczniów, którzy otrzymali Srebrny Certyfikat Serca Kapsuły Czasu zostaną zamknięte w Kapsule Czasu w wersji cyfrowej.

Są to prace następujących uczniów: Kamila Mach, Marcus Zhikhaser, Iwo Dereń – Kulczycki, Konstanty Harzowski, Borys Mróz, Piotr Ludzmierski, Hanna Małota, Jan Kurzak, Nina Godowska, Manuela Paciorek, Maksymilian Górowski.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

17maja
Menu na dni 20 - 24.05.2019
10maja
Menu na dni 13-17.05.2019
9maja
Terminy związane z klasyfikacją końcoworoczną w roku szkolnym 2018/2019
7maja
Informujemy, że w dniu 08.05.2019 zajęcia z religii dla klas VII A i VII B są odwołane.
6maja
Menu na dnia 6-10.05.2019
6maja
Informujemy, że w dniu 9 maja 2019 (czwartek) zajęcia szachowe są odwołane.