Ruszyła rekrutacja do gimnazjum.

Więcej informacji pod numerem telefonu 12 422 04 08. Zapraszamy.

Regulamin rekrutacji:

REKRUTACJA ZEWNĘTRZNA (dla uczniów spoza szkoły)

• Rodzice zgłaszają zainteresowanie nauki dziecka w Prywatnym Gimnazjum Salwator przez złożenie w Sekretariacie Szkoły podania wg. wzoru dostępnego na stronie internetowej Szkoły wraz z odpisem ocen za I semestr nauki w klasie szóstej.

• Warunkiem przyjęcia do gimnazjum jest przynajmniej dobra ocena zachowania ucznia, rozmowa Rodziców z Dyrektorem Szkoły i rozmowy kwalifikacyjne ucznia z nauczycielami języka polskiego, matematyki oraz pisemny test sprawdzający z języka angielskiego.

• Liczba miejsc w Gimnazjum jest ograniczona, przez co przyjęcie następuje w miarę wolnych miejsc a o przyjęciu do Gimnazjum decyduje wynik rozmowy Dyrektora Szkoły z Rodzicami oraz wypadkowa ocen z rozmów kwalifikacyjnych z nauczycielami w/w przedmiotów, która nie może to być ocena niższa niż 4.0. Uczniowie o najwyższym wyniku rozmów kwalifikacyjnych stają się uczniami Prywatnego Gimnazjum Salwator.

• Pierwszeństwo przyjęcia do Gimnazjum przysługuje uczniom Prywatnej Szkoły Podstawowej Salwator, rodzeństwu uczniów Prywatnej Szkoły Podstawowej-Salwator oraz Prywatnego Gimnazjum Salwator, a także laureatom konkursów przedmiotowych i sportowych.

• Decyzję o przyjęciu dziecka do Gimnazjum podejmuje Dyrektor Szkoły, który zawiadamia o swojej decyzji Rodziców drogą mailową lub telefonicznie.

• Przyjęcie dziecka do Gimnazjum następuje pod warunkiem zawarcia przez Rodziców ze Szkołą umowy o kształcenie dziecka o kształceniu dziecka w Prywatnym Gimnazjum Salwator.

• Formularz umowy o kształcenie dziecka w Prywatnym Gimnazjum Salwator przedstawia Dyrektor Szkoły. W przypadku gotowości zawarcia umowy, dwa podpisane przez obojga Rodziców egzemplarze należy złożyć w Sekretariacie Szkoły.

• W terminie 14 dni od dnia podpisania umowy o kształcenie Rodzice zobowiązani są wpłacić na rzecz Szkoły jednorazową bezzwrotną opłatę rekrutacyjną, której wysokość stanowi dwukrotne czesne. Wysokość oraz zasady opłaty określa umowa o kształcenie.

Wróć do poprzedniej strony
17maja
Menu na dni 20 - 24.05.2019
10maja
Menu na dni 13-17.05.2019
9maja
Terminy związane z klasyfikacją końcoworoczną w roku szkolnym 2018/2019
7maja
Informujemy, że w dniu 08.05.2019 zajęcia z religii dla klas VII A i VII B są odwołane.
6maja
Menu na dnia 6-10.05.2019
6maja
Informujemy, że w dniu 9 maja 2019 (czwartek) zajęcia szachowe są odwołane.