szkoła językowa Salwator

Szkoła Językowa SALWATOR

Szkoła językowa powstała jako rozszerzenie oferty edukacyjnej Prywatnej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum SALWATOR.

Nasza oferta obejmuje zajęcia z języka:
  • angielskiego,
  • niemieckiego,
  • hiszpańskiego
  • chińskiego (dialekt mandaryński)

Zajęcia prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania przeznaczone są dla:

• Dzieci i młodzieży szkolnej,
  • Dzieci i młodzieży szkolnej z dysleksją,
  • Osób dorosłych,
  • Firm i instytucji.

Metody nauczania Szkoły Językowej Salwator to efekt wieloletniej pracy pozwalającej na wybór najskuteczniejszych strategii edukacyjnych.

W Szkole Językowej SALWATOR chcemy, aby nauka nie polegała jedynie na poprawnym posługiwaniu się strukturami gramatycznymi, ale głównie na swobodnym mówieniu, pisaniu oraz sprawnym rozumieniu języka obcego.

Zależy nam na tym, aby kursanci rozwijali wszystkie sprawności językowe i byli przygotowani do używania języka w autentycznych sytuacjach życia codziennego, zarówno tego prywatnego, jak i zawodowego.

17maja
Menu na dni 20 - 24.05.2019
10maja
Menu na dni 13-17.05.2019
9maja
Terminy związane z klasyfikacją końcoworoczną w roku szkolnym 2018/2019
7maja
Informujemy, że w dniu 08.05.2019 zajęcia z religii dla klas VII A i VII B są odwołane.
6maja
Menu na dnia 6-10.05.2019
6maja
Informujemy, że w dniu 9 maja 2019 (czwartek) zajęcia szachowe są odwołane.