szkoła językowa Salwator

Szkoła Językowa SALWATOR

Szkoła językowa powstała jako rozszerzenie oferty edukacyjnej Prywatnej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum SALWATOR.

Nasza oferta obejmuje zajęcia z języka:
  • angielskiego,
  • niemieckiego,
  • hiszpańskiego
  • chińskiego (dialekt mandaryński)

Zajęcia prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania przeznaczone są dla:

• Dzieci i młodzieży szkolnej,
  • Dzieci i młodzieży szkolnej z dysleksją,
  • Osób dorosłych,
  • Firm i instytucji.

Metody nauczania Szkoły Językowej Salwator to efekt wieloletniej pracy pozwalającej na wybór najskuteczniejszych strategii edukacyjnych.

W Szkole Językowej SALWATOR chcemy, aby nauka nie polegała jedynie na poprawnym posługiwaniu się strukturami gramatycznymi, ale głównie na swobodnym mówieniu, pisaniu oraz sprawnym rozumieniu języka obcego.

Zależy nam na tym, aby kursanci rozwijali wszystkie sprawności językowe i byli przygotowani do używania języka w autentycznych sytuacjach życia codziennego, zarówno tego prywatnego, jak i zawodowego.

22marca
Certyfikat Wielkiego Serca
19marca
Informujemy, że koło plastyczne jest odwołane do końca tego tygodnia.
18marca
Informujemy, że dzisiaj tj. 18.03.2019 zostają odwołane zajęcia dodatkowe z
18marca
Zapraszamy na spotkanie z nauczycielami w szkole, które odbędzie się w środę 20 marca zgodnie z